HYDRO-MET | BŁAŻOWA, RZESZÓW | Instalacje, Ogrzewanie, Hydraulika, Solary

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

HYDRO-MET

PROFESJONALNE USŁUGI INSTALACYJNE

Jesteśmy solidną, rzetelną firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy duże doświadczenie w branży, w której działamy. Jesteśmy terminowi, konkretni i dokładni.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszelkie jego wskazówki i kierując się jego oczekiwaniami. Naszym priorytetem jest zadowolenie Zleceniodawcy.

Firma Hydro-Met świadczy szeroki wachlarz usług instalacyjnych. Ponadto wykonujemy roboty ziemne koparką i minikoparką. Montujemy kolektory słoneczne oraz panele fotowoltaiczne.


ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI

Zasięg działalności obejmuje wszystkie miejscowości leżące na terenie województwa podkarpackiego, oraz przy wcześniejszym ustaleniu sąsiednie województwa. Skontaktuj się z nami - dojedziemy pod wskazany adres na bezpłatną wycenę.


GWARANCJA JAKOŚCI

Na wszystkie, wykonywane przez naszą firmę usługi, udzielamy gwarancji. Okres gwarancji uzależniony jest od rodzaju wykonywanych prac.


ZAPRASZAMY

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do skorzystania z naszych usług. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i za darmo wycenimy koszt inwestycji.

POLEĆ NAS ZNAJOMEMU I ZYSKAJ - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY BONUS

TANI KREDYT - Z NASZYM KOSZTORYSEM MINIMUM FORMALNOŚCI, NISKIE ODSETKI
MOŻLIWOŚĆ KREDYTU DO 200% KOSZTÓW KWALIFIKOWANYCH
ZADZWOŃ - CHĘTNIE POMOŻEMY - MAMY UMOWĘ Z DWOMA BANKAMI

NASI PARTNERZY

buderus.jpgcersanit.jpgjunkers.jpgvaillant.jpgviessmann.jpg